KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966340
nr 1396 6340
Yngve Johansson. Signerad, änder. Olja på duk, 44x63cm, yttermått inklusive ram: 58x78cm
Kondition: skadad, duk
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:19:53
150 kr